خرید مونو اتیلن گلیکول

مونو اتیلن گلیکول و خرید مونو اتیلن گلیکول
مونو اتیلن گلیکول (MEG) یک مایع بی رنگ، بی بو و پایدار با نقطه جوش بالا و ویسکوزیته کم است. عضوی از یک سری همولوگ از دی هیدروکسی الکل ها است.

با آب، الکل ها، آلدئیدها و اکثر ترکیبات آلی قابل اختلاط است. خواص شیمیایی آن مشابه دی اتیلن گلیکول (DEG) و تری اتیلن گلیکول (TEG) با برخی تفاوت های جزئی در ویسکوزیته، رطوبت سنجی و نقطه جوش است. از هیدراتاسیون اکسید اتیلن تولید می شود. خرید مونو اتیلن گلیکول در سراسر دنیا مشتریان بسیاری را به خود جلب نموده است.

مترادف: 1,2-Dihydroxyethane; 1،2-اتاندیول؛ 1،2-اتاندیول؛ اتیلن دی هیدرات؛ الکل گلیکول؛ اتیلن گلیکول؛ Tescol

مشاهده تصویر منبع

کاربردهای مونو اتیلن گلیکول
مونو اتیلن گلیکول مانند سایر گلیکول ها به دلیل نقطه جوش بالا و حلال و سایر خواص مفید آن از جمله رطوبت سنجی، عدم خورندگی، فرورفتگی در نقطه انجماد، روان کنندگی و خاصیت روان کنندگی، به طور گسترده در صنعت استفاده می شود. به راحتی واکنش نشان می دهد و آن را به یک واسطه محبوب برای ساخت تعدادی استر تبدیل می کند. برای همین ویژگی هاست که خرید مونو اتیلن گلیکول در مقدار زیاد مورد نیاز می باشد.

مونو اتیلن گلیکول یک ماده خام مهم در بسیاری از کاربردهای صنعتی از جمله تولید الیاف پلی استر، پلاستیک های پلی اتیلن ترفتالات (PET)، خنک کننده ها در ضد یخ و رزین ها است. خواص رطوبت سنجی آن همچنین آن را برای استفاده در درمان الیاف، کاغذ، چسب، جوهر چاپ، چرم و سلفون ایده آل می کند.

ذخیره سازی و جابجایی
مونو اتیلن گلیکول باید بین 2 تا 8 درجه سانتیگراد، در مکانی با تهویه مناسب و دور از منابع اشتعال نگهداری شود. این محصول نباید در نزدیکی مواد غذایی، داروها یا منابع آب آشامیدنی نگهداری شود. خرید مونو اتیلن گلیکول را از مراکز معتبر انجام دهید. از تماس با عوامل و بازهای اکسید کننده قوی خودداری کنید زیرا مونو اتیلن گلیکول با این مواد ناسازگار است. خرید مونو اتیلن گلیکول در ظروف مخصوصی انجام شود.

مصرف مقادیر زیادی مونو اتیلن گلیکول ممکن است باعث تخریب کلیه و کبد و حتی مرگ شود. این مایع محرک پوست و چشم است. با اطمینان از رعایت اقدامات مناسب برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض غیر ضروری، از تماس با پوست، چشم و لباس خودداری کنید. این ممکن است شامل محافظت در برابر پاشش آب، پوشیدن چکمه های غیر قابل نفوذ، دستکش و لباس، عینک ایمنی یا عینک، بسته به وظیفه ای باشد که انجام می شود. استنشاق بخار باید با کنترل های مهندسی و تهویه مناسب به حداقل برسد. از استنشاق بخار گرم شده باید با استفاده از ماسک تنفسی تایید شده جلوگیری شود. هنگام فروش و خرید مونو اتیلن گلیکول از محافظ کافی اسفاده شود.

مشاهده تصویر منبع
برای اطلاعات بیشتر در مورد محصولات و خدمات ما و خرید مونو اتیلن گلیکول لطفا با ما تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *