خرید پلی اتیلن گلیکول صنعتی

پلی اتیلن گلیکول

پلی اتیلن گلیکول ها (PEGs) پلیمرهای متراکم اتیلن اکسید و مونو اتیلن گلیکول یا دی اتیلن گلیکول با فرمول کلی H(OCH2CH2)nOH هستند. آنها از نظر تجاری مهم ترین نوع پلی اتر هستند. ترکیبات با وزن مولکولی پایین تا 700 مایعات چسبناک بی رنگ و بی بو با نقطه انجماد از -10 درجه سانتیگراد (دی اتیلن ژیکول) هستند، در حالی که ترکیبات پلیمریزه شده با وزن مولکولی بالاتر از 1000، جامداتی مانند موم با نقطه ذوب تا 67 درجه سانتیگراد هستند. n=180. در حالی که PEG ها با وزن های مولکولی متفاوت در کاربردهای مختلف استفاده می شوند و خواص فیزیکی متفاوتی دارند (مانند ویسکوزیته) به دلیل اثرات طول زنجیره، خواص شیمیایی آنها تقریباً یکسان است. خرید پلی اتیلن گلیکول صنعتی در سراسر ایران و جهان انجام می شود.

I.C.C طیف گسترده ای از پلی اتیلن گلیکول ها را تولید می کند.

مشاهده تصویر منبع

PEG 200
پلی گلیکول 200.

PEG 300
پلی گلیکول 300.

PEG 400
پلی گلیکول 400.

PEG 600
پلی گلیکول 600.

PEG 1000
پلی گلیکول 1000.

PEG 1500
پلی گلیکول 1500.

پلی گلیکول 2000.
PEG 2000
پلی گلیکول 2000.

پلی گلیکول 3000.
PEG 3000
پلی گلیکول 3000.

PEG 4000
پلی گلیکول 4000.

پلی گلیکول 200 PH
PEG 200 PH
پلی گلیکول 200 Ph

 

اعدادی که اغلب در نام PEG ها درج می شوند، میانگین وزن مولکولی آنها را نشان می دهند، به عنوان مثال. یک PEG با n=9 دارای وزن مولکولی متوسط ​​تقریباً 400 است و دارای برچسب PEG 400 است. PEG ها در آب، متانول، بنزن، دی کلرومتان محلول هستند و در دی اتیل اتر و هگزان نامحلول هستند. پلی اتیلن گلیکول ها غیر سمی، بی بو، خنثی، روان کننده، غیرفرار و غیر تحریک کننده هستند و در انواع کاربردهای صنعتی مانند چسب، سرامیک، خمیر و کاغذ، فلزکاری، روان کننده ها، مواد شیمیایی کشاورزی، شوینده ها و پاک کننده ها استفاده می شوند.

جهت خرید پلی اتیلن گلیکول صنعتی به شرکت های فروش مواد شیمیایی مراجعه نمایید.

· پلی اتیلن گلیکول ها در صنعت سرامیک به عنوان حامل، بایندر و نرم کننده استفاده می شوند. آنها به راحتی در مخلوط سرامیکی توزیع می شوند تا روانکاری عالی و افزایش استحکام را ارائه دهند. با توجه به غیر سمی بودن پلی اتیلن گلیکول ها در عملیات شلیک مشکلی وجود ندارد.

· پلی اتیلن گلیکول ها به عنوان نرم کننده برای افزایش روانکاری و به عنوان مرطوب کننده در چسب ها برای حفظ استحکام مسیر مرطوب استفاده می شوند. پلی اتیلن گلیکول های محلول در آب در امولسیون های آبی PVA ​​برای تولید چسب های مقاوم در برابر آب استفاده می شود.

· پلی اتیلن گلیکول ها را می توان در پولیش ها، صابون ها و مواد شوینده به دلیل حلالیت در آب و عدم فعالیت نسبت به سایر مواد استفاده کرد. سمیت کم آنها یک مزیت بزرگ است. آنها همچنین می توانند به عنوان اصلاح کننده ویسکوزیته در فرمولاسیون مواد شوینده استفاده شوند.

· پلی اتیلن گلیکول ها محلول در آب هستند و برای حشره کش های مشتق شده طبیعی به خوبی حل می شوند. در واقع آنها حامل هورمون های گیاهی و علف کش ها هستند. آنها همچنین به عنوان یک ماده کمکی در فرمولاسیون آفت کش ها و حشره کش ها استفاده می شوند. پلی اتیلن گلیکول ها مرطوب کننده هستند و به همین دلیل از آنها به عنوان عوامل ضد گرد و غبار در فرمولاسیون استفاده می شود.

فروش و خرید پلی اتیلن گلیکول صنعتی را با ما تجربه نمایید.

· پلی اتیلن گلیکول ها عوامل نورد در فلزکاری هستند. آنها همچنین در فرمولاسیون سیالات برش، سیالات آسیاب و در ترکیبات پولیش استفاده می شوند. مایعات لحیم کاری که با استفاده از پلی اتیلن گلیکول ها به راحتی بر روی سطوح نیزه می شوند، به راحتی شسته می شوند، بنابراین پس از زغال زدن هیچ باقیمانده ای باقی نمی ماند.

· پلی اتیلن گلیکول ها محلول در آب و فرار هستند. بنابراین آنها به طور گسترده در روان کننده ها در صنعت فلزکاری، پلاستیک و لاستیک و صنایع نساجی استفاده می شوند.

· از پلی اتیلن گلیکول ها در فرمولاسیون رزین های پلی استر و رزین های آلکیدی برای بهبود قابلیت پخش آب در این رزین ها استفاده می شود. از پلی اتیلن گلیکول ها نیز در فرمولاسیون پوشش هایی استفاده می شود که قابل جدا شدن با آب هستند.

· پلی اتیلن گلیکول ها به عنوان مرطوب کننده، حلال استفاده می شوند. روان کننده و حامل رنگ در فرمولاسیون جوهر.

· پلی اتیلن گلیکول ها به عنوان روان کننده و عامل رهاسازی قالب در لاستیک های مصنوعی و طبیعی استفاده می شود. پس از استفاده به راحتی می توان آنها را با آب از سطوح جدا کرد.

· پلی اتیلن گلیکول های مایع به عنوان نرم کننده در کاغذها استفاده می شود. آنها همچنین برای ایجاد انعطاف‌پذیری و لغزش و همچنین جلوگیری از تورم در هوای مرطوب استفاده می‌کردند. پلی اتیلن گلیکول های جامد به عنوان مواد تشکیل دهنده در ترکیبات پوشش کاغذ برای ایجاد براقیت و صافی در کاغذ اضافه می شوند. از پلی اتیلن گلیکول ها به عنوان تثبیت کننده و نرم کننده در صنعت کاغذ نیز استفاده می شود.

· پلی اتیلن گلیکول ها روان کننده، عامل آنتی استاتیک و نرم کننده در منسوجات هستند. بیشتر اوقات استرهای پلی اتیلن گلیکول ها به عنوان کمک تکمیلی و کمک پردازش در بافندگی، ریسندگی و بافندگی الیاف و یاردها استفاده می شود. خرید پلی اتیلن گلیکول صنعتی در جهان در مقادیر زیادی می باشد. بنابراین خرید پلی اتیلن گلیکول صنعتی موجب تولید محصولات مختلفی در جهان می شود.

· پلی اتیلن گلیکول ها برای تثبیت ابعادی چوب بدون انقباض، ترک خوردن و خشک شدن استفاده می شود. خیساندن چوب ها در محلول های پلی اتیلن گلیکول می تواند عملیات برش و چوب کاری را تسهیل کند.

این اطلاعات با وضعیت فعلی دانش ما مطابقت دارد و به عنوان یک توصیف کلی از محصولات ما و کاربردهای احتمالی آنها در نظر گرفته شده است. I.C.C هیچ ضمانتی، صریح یا ضمنی، در مورد صحت، کفایت، کافی بودن یا عاری بودن از نقص اطلاعات نمی دهد و هیچ مسئولیتی در رابطه با استفاده از این اطلاعات بر عهده نمی گیرد. هر کاربر این محصول مسئول تعیین مناسب بودن محصولات I.C.C برای کاربرد خاص آن است. هیچ چیزی که در این اطلاعات گنجانده شده است، هیچ یک از شرایط و ضوابط عمومی فروش I.C.C را که کنترل می کند، لغو نمی کند، مگر اینکه به طور کتبی توافق دیگری داشته باشد. هر گونه حقوق مالکیت فکری/صنعتی موجود باید رعایت شود. با توجه به تغییرات احتمالی در محصولات ما و مقررات و قوانین ملی و بین المللی قابل اجرا، وضعیت محصولات ما ممکن است تغییر کند. برگه‌های اطلاعات ایمنی مواد که اقدامات احتیاطی ایمنی را ارائه می‌کنند، که باید هنگام نگهداری یا نگهداری محصولات I.C.C رعایت شوند، در صورت درخواست در دسترس هستند و مطابق با قوانین قابل اجرا ارائه می‌شوند. قبل از دست زدن به هر یک از این محصولات، باید اطلاعات مربوط به برگه داده ایمنی مواد را دریافت کرده و بررسی کنید. برای اطلاعات بیشتر و خرید پلی اتیلن گلیکول صنعتی با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما خرید پلی اتیلن گلیکول صنعتی را به شما اعلام می نمایند.

منبع

http://www.isfahancopolymer.com/productsub.aspx?parentID=10104

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *