خرید کاستیک سودا مروارید درجه فنی

مروارید سود سوزآور را از phosphoric-acid.ir خریداری کنید

ما سود سوزآور در مروارید را برای استفاده عمومی در ظروف 1 کیلوگرمی و کیسه های 25 کیلوگرمی عرضه می کنیم. این محصول با حداقل خلوص 96 درصد و حداکثر میزان ناخالصی 2 درصد کربنات، 0.01 درصد کلرید و 0.1 درصد سولفات مشخص می شود.

مشخصات کامل محصول فروش برای دانلود از وب سایت موجود است. ما همچنین گزینه های بیشتری را با همه محصولاتمان ارائه می دهیم، مانند برچسب زدن سفارشی یا اندازه بسته بندی خاص. برای جزئیات بیشتر با ما تماس بگیرید.

روش فعلی سنتز صنعتی

امروزه، سود سوزآور – همچنین به عنوان هیدروکسید سدیم (NaOH) شناخته می شود – به طور سنتی از طریق فرآیند کلرآلکالی (واکنش الکترولیتی) سنتز می شود. هیدروکسید سدیم خالص پس از حذف گاز کلر محصول جانبی به دست می آید. پس از آخرین مرحله تبخیر، سود سوزآور به صورت پولک، مروارید یا پودر فروخته می شود.

روش کلرآلکالی توسط اکثر شرکت های بزرگ استفاده می شود، اما واکنش های دیگری در گذشته مورد استفاده قرار گرفته است. اولین روش در مقیاس بزرگ برای تولید سود سوزآور شامل واکنش بین کربنات سدیم نامحلول (سدیم) بود.2CO3و هیدروکسید کلسیم محلول (Ca(OH)2). این روش به عنوان سوزاننده شناخته شد. در اصطلاح شیمیایی، این نوع واکنش را واکنش متاتز می نامند که شامل یک جایگزینی مضاعف است.

Ca(OH)2(ق) نا2CO3(ها) → CaCO3↓ 2NaOH(aq)

سود سوزآور را می توان با روش های بسیار دیگری تولید کرد که اکثر آنها از نظر تجاری قابل دوام نیستند و فقط در یک محیط دانشگاهی برای نشان دادن خواص خاصی به دانش آموزان استفاده می شوند. یک مثال واکنش با فلز سدیم و آب است که باعث تولید سود سوزآور و گاز هیدروژن می‌شود که برای نشان دادن واکنش‌پذیری فلزات قلیایی استفاده می‌شود.

اطلاعات مهم ایمنی

سود سوزآور باعث سوختگی شدید پوست و آسیب چشم می شود، بنابراین لطفاً هنگام استفاده از آن بسیار مراقب باشید. توصیه می کنیم هنگام استفاده از این محصول از تجهیزات حفاظت فردی مناسب از جمله دستکش، عینک ایمنی و روپوش استفاده کنید، حتی اگر هنوز در بسته بندی اصلی آن مهر و موم شده باشد.

لطفاً قبل از استفاده از سود سوز آور برای اطلاعات ایمنی و احتیاطی دقیق به MSDS مراجعه کنید.

بیش از 40 سال تجربه

phosphoric-acid.ir که بیش از 40 سال پیش تأسیس شد، به دلیل محصولات با کیفیت بالا و خدمات عالی به مشتریان، شهرت غبطه‌انگیزی ایجاد کرده است. ما طیف گسترده ای از محصولات سود سوز آور، از جمله غلظت ها و درجه های مختلف، برای پاسخگویی به تمام نیازهای شما داریم. لطفا برای یک نقل قول یا سوال فنی با ما تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *