خرید کربنات باریم صنعتی

کربنات باریم

کربنات باریم چیست؟

کربنات باریم یک فرمول شیمیایی است. به رنگ سفید و نامحلول در آب است، اما در اکثر اسیدها محلول است. به طور طبیعی کربنات باریم سمی است. یکی از مهمترین فلزات باریم از نظر فعالیت تجاری می باشد.

مشخصات کربنات باریم چیست؟ خرید کربنات باریم صنعتی

مشخصات کربنات باریم
درصد شاخص فنی سریال بدون سریال (%)
1 خلوص 99.2٪
2 نقطه جوش 1360 درجه سانتی گراد
3 چگالی 4.29٪
4 رطوبت 0.3%
5 کل مازاد به عنوان SO4 0.3٪
6 مش (325) 3.00٪
7 ماده نامحلول HCI 0.25%

جهت خرید کربنات باریم صنعتی می توانید به شرکتهای فروش معتبر مراجعه نمایید. ما خرید کربنات باریم صنعتی را در اختیار شما قرار می دهیم. کافیست برای خرید کربنات باریم صنعتی با شرکت ما تماس حاصل نمایید.

کاربرد آن در سرامیک چیست؟

از آنجایی که کربنات باریم یک فلز نامحلول سفید است، به طور گسترده در صنعت سرامیک استفاده می شود. BaCO3 یک عامل شار، مات و تبلور است که به عنوان عنصری در لعاب ها استفاده می شود. همچنین با اکسیدهای رنگ‌آمیزی خاصی که رنگ‌های منفرد تولید می‌کنند که به هیچ طریق دیگری امکان‌پذیر نیست، تعامل دارد. این اتفاق بی نظیر آن را برای هر روش تولید سرامیک مفید می کند.

کاربردهای آن در دیگران چیست؟ خرید کربنات باریم صنعتی

صنایع شیشه، حفاری نفت، عکاسی، مواد مغناطیسی باریم، رنگ، آجر و صنایع شیمیایی تنها تعدادی از محصولات اصلی ساخته شده از کربنات باریم هستند. این ماده مهمی در تولید اجزای مغناطیسی و شیشه فیبر نوری است. به دلیل کاربردهای صنعتی کربنات باریم، خرید کربنات باریم صنعتی در ایران و جهان طرفداران بسیاری دارد. خرید کربنات باریم صنعتی توسط تولیدکنندگان محصولات صنعتی انجام می گیرد.

عوارض جانبی کربنات باریم چیست؟

 

مطالعات اندکی در مورد نگرانی های جدی سلامتی در افرادی که به طور طبیعی یا مصنوعی در معرض کربنات باریم قرار گرفته اند، انجام شده است. هیپوکالمی شایع ترین عارضه جانبی است و می تواند باعث بلوک قلبی، فشار خون بالا و ضعف عضلانی استفاده از کربنات باریم شود.

خرید کربنات باریم صنعتی و فروش کربنات باریم بسیار پرطرفدار است.

مشاهده تصویر منبع

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *