خرید گرید فنی اسید سیتریک

شرح

چرا از phosphoric-acid.ir Chemicals به صورت آنلاین درجه اسید سیتریک (استفاده عمومی) را بخریم؟

در phosphoric-acid.ir، ما اسید سیتریک (مصرف عمومی) را در ظروف 500 گرمی و 5 کیلوگرمی و همچنین کیسه های 25 کیلوگرمی را با تخفیف برای سفارشات عمده عرضه می کنیم. ما همچنین گزینه های دیگری را برای همه محصولات خود ارائه می دهیم، از جمله برچسب زدن سفارشی و ترکیب سفارشی. تمام محصولات ما با ضمانت 100٪ کیفیت ارائه می شوند و معمولاً ظرف 24 ساعت ارسال می شوند.

وقوع اسید سیتریک

این ترکیب در انواع زیادی از میوه ها و سبزیجات وجود دارد اما بدون شک در مرکباتی مانند لیمو، گریپ فروت و پرتقال بیشترین میزان را دارد. در این میوه ها، اسید سیتریک می تواند به غلظت حدود 8 تا 10 درصد وزن خشک برسد، اما این مقادیر بسته به گونه و رقم بسیار متغیر است.

نقش اسید سیتریک در متابولیسم

اسید سیتریک یا سیترات مزدوج آن یک جزء ضروری است که در فرآیندهای فیزیولوژیکی مختلف از جمله اکسیداسیون چربی ها، کربوهیدرات ها و پروتئین ها شرکت می کند. به این ترتیب، در تولید بیش از 60 درصد انرژی حاصل از غذا نقش دارد. در سال 1953، هانس آدولف کربس، از دانشگاه شفیلد، برای کشف چیزی که امروزه به عنوان چرخه کربس یا چرخه اسید سیتریک شناخته می شود، جایزه نوبل پزشکی را دریافت کرد.

اساساً چرخه اسید سیتریک مجموعه ای از واکنش ها برای تولید انرژی به شکل آدنوزین تری فسفات (ATP) است. در این فرآیند، اسید سیتریک بازیگر اصلی است زیرا مصرف می‌شود و سپس برای تکمیل چرخه بازسازی می‌شود.

مشاوره فنی رایگان

با بیش از 40 سال تجربه، phosphoric-acid.ir برای محصولات با کیفیت بالا و خدمات مشتری بی‌نظیر شهرت رشک‌آوری به دست آورده است. ما پشتیبانی فنی رایگان ارائه می دهیم، و یکی از کارکنان خوشحال خواهد شد که قبل، در حین و بعد از خرید به شما کمک کند. علاوه بر اسید سیتریک، ما طیف گسترده ای از محصولات و همچنین مواد شیمیایی سفارشی برای پوشش تمام نیازهای شما داریم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *