سدیم هیدروکسید 20% وزنی بر وزن | خرید آنلاین از تامین کنندگان مواد شیمیایی ایران

شرح

به هیدروکسید سدیم 20 درصد وزنی نیاز دارید؟

  • ما هیدروکسید سدیم 20% w/w را در ظروف 2.5 لیتری عرضه می کنیم، با تخفیف برای سفارشات عمده بیش از 4 مورد
  • MSDS نیز برای دانلود از وب سایت ما در دسترس است
  • ما همچنین سایر محصولات هیدروکسید سدیم را ارائه می دهیم که برای کاربردهای مختلف مناسب هستند و طیف وسیعی از غلظت ها را پوشش می دهند

خواص شیمیایی و فیزیکی هیدروکسید سدیم

از نظر ظاهری، هیدروکسید سدیم را می توان به صورت محلول از پیش ساخته شده یا به صورت جامد، از جمله گلوله های بی رنگ تا سفید، تکه ها یا پودر به فروش رساند. در این فرم ها بسیار مرطوب است و باید در ظرف دربسته نگهداری شود. استفاده از این ظروف همچنین از تبدیل شدن به کربنات سدیم در اثر تماس با دی اکسید کربن جلوگیری می کند.

هم نقطه جوش بالا در 1388 درجه سانتیگراد (2534 فارنهایت) و هم نقطه ذوب در 318 درجه سانتیگراد (605 فارنهایت) دارد. از نظر حلالیت، در آب، متانول و گلیسرول محلول است. هنگامی که تا دمای بالا گرم می شود، می تواند تجزیه شود و بخارهای اکسید سدیم را آزاد کند که می تواند سمی باشد.

بهترین ویژگی شناخته شده برای هیدروکسید سدیم، رفتار قلیایی آن است، و حتی محلول 0.05٪ در حال حاضر pH 12 را نشان می دهد، که به تدریج با محلول های 0.5٪ و 5٪ به ترتیب به 13 و 14 افزایش می یابد.

از نظر خورندگی، به ویژه برای برخی از فلزات (آمفوتریک)، از جمله آلومینیوم و روی، خورنده است. در این واکنش ها، سود سوزآور آنیون های پیچیده ای مانند AlO2-، ZnO2- و H2 را تشکیل می دهد. علاوه بر این، هیدروکسید سدیم با اسیدهای معدنی واکنش می دهد و نمک های مربوطه را تشکیل می دهد و همچنین با اسیدهای ضعیف مانند گازهای سولفید هیدروژن و دی اکسید کربن واکنش می دهد.

طیف گسترده ای از محصولات

علاوه بر هیدروکسید سدیم 20% وزنی، ما همچنین طیف گسترده ای از سایر محصولات هیدروکسید سدیم را ارائه می دهیم، از جمله برای مصارف آزمایشگاهی و تحلیلی. کاتالوگ ما همچنین به بسیاری از مواد شیمیایی دیگر، مناسب برای بسیاری از صنایع مختلف، از داروسازی تا پتروشیمی، گسترش می یابد. اگر به کمک نیاز دارید، یکی از کارکنان خوشحال خواهد شد که قبل، در حین و بعد از سفارش به شما کمک کند تا اطمینان حاصل شود که محصولات ما نیازهای شما را برآورده می کنند. برای اطلاعات بیشتر یا مشاوره فنی رایگان کافیست با ما تماس بگیرید.

فایل های MSDS

فایل های زیر برای دانلود موجود است:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *