سدیم هیدروکسید 30% وزنی | خرید آنلاین از تامین کنندگان مواد شیمیایی ایران

شرح

به هیدروکسید سدیم 30 درصد وزنی نیاز دارید؟

  • ما هیدروکسید سدیم 30% w/w را در ظروف 25 لیتری عرضه می کنیم، با تخفیف برای سفارش‌ها عمده بیش از 4 مورد
  • MSDS برای دانلود از وب سایت ما در دسترس است
  • ما همچنین سدیم هیدروکسید مروارید (مصرف عمومی)، گلوله هیدروکسید سدیم (مصرف تحلیلی)، گلوله هیدروکسید سدیم (مصرف آزمایشگاهی)، سدیم هیدروکسید 0.1M (0.1N)، سدیم هیدروکسید 0.2M، سدیم هیدروکسید 10% وزنی، سدیم عرضه می کنیم. هیدروکسید 1M (1N)، سدیم هیدروکسید 20% وزنی، سدیم هیدروکسید 2M (کلسیم کم)، سدیم هیدروکسید 4% / EDTA 4% و سدیم هیدروکسید مروارید
  • علاوه بر این، همه محصولات ما با گزینه های بیشتری مانند برچسب گذاری سفارشی و ترکیب سفارشی ارائه می شوند

هیدروکسید سدیم چگونه تولید می شود؟

این ماده شیمیایی معمولاً از طریق فرآیند electrolyticchloralkalii سنتز می شود که در آن گاز کلر نیز تولید می شود. پس از انجام واکنش، هیدروکسید سدیم جامد از طریق تبخیر به دست می‌آید و معمولاً به صورت پولکی یا مروارید فروخته می‌شود.

این روش همیشه مورد استفاده نبوده است و قبلاً هیدروکسید سدیم با مخلوط کردن هیدروکسید کلسیم (Ca(OH)2) و کربنات سدیم (Na2CO3) تولید می شد. این واکنش سوزاننده نامیده می شود که در آن هیدروکسید سدیم در آب محلول است اما کربنات کلسیم محلول نیست.

Ca(OH)2 Na2CO3 → CaCO3 → 2NaOH

در یک محیط دانشگاهی، هیدروکسید سدیم معمولاً از طریق واکنش بین آب و سدیم خالص تولید می شود. این منجر به هیدروژن و گرما به عنوان محصولات جانبی و اغلب به صورت شعله می شود. به این ترتیب، این نشان می دهد که چگونه فلزات می توانند با آب واکنش نشان دهند، اما تولید هیدروکسید سدیم در مقیاس بزرگ از نظر تجاری قابل دوام نیست.

100% تضمین کیفیت

تمامی محصولات ما با 100% ضمانت کیفیت عرضه می شوند و معمولاً ظرف 24 ساعت پس از سفارش شما ارسال می شوند. اگر به کمک نیاز دارید، یکی از کارکنان خوشحال خواهد شد که قبل، حین و بعد از سفارش شما کمک کند. ما همچنین مشاوره فنی رایگان در مورد تمام محصولات خود ارائه می دهیم. برای اطلاعات بیشتر کافیست با ما تماس بگیرید.

فایل های MSDS

فایل های زیر برای دانلود موجود است:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *