ضد یخ غیر سمی پروپیلن گلیکول بخرید

شرح

چرا ضد یخ غیر سمی را از phosphoric-acid.ir بخریم؟

phosphoric-acid.ir می تواند بسیاری از انواع ضد یخ، از جمله پروپیلن گلیکول غیر سمی مبتنی بر ظروف 25 لیتری، درام های 200 لیتری و 1000 IBC را تامین کند. ممکن است برای خرید بیش از 4 کالا تخفیف عمده وجود داشته باشد، اما برای اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت با ما تماس بگیرید. ما همچنین گزینه های بیشتری مانند برچسب زدن شخصی یا مقادیر انبوه را ارائه می دهیم.

درباره پروپیلن گلیکول

پروپیلن گلیکول جایگزین اتیلن گلیکول سمی تر در استفاده به عنوان ضد یخ شده است. این ترکیب که با نام‌های پروپان-۱،۲-دیول و ۱،۲-پروپاندیول نیز شناخته می‌شود، یک ترکیب آلی با فرمول C است.3اچ8O2. این محلول بی‌رنگ و بی‌بو دارای خاصیت شیرینی خاصی است که رطوبت هوا را جذب می‌کند.

استفاده از آن به عنوان ضد یخ ناشی از این واقعیت است که می تواند نقطه انجماد آب را کاهش دهد. همانطور که پروپیلن گلیکول در آب حل می شود، تشکیل کریستال های یخ را مختل می کند و آب فقط در دماهای پایین تر می تواند یخ بزند.

چرا از ضد یخ مبتنی بر پروپیلن گلیکول استفاده کنیم؟

تصمیم مبادله از اتیلن گلیکول به پروپیلن گلیکول به دلیل بهبود کارایی نبود، بلکه سمیت کمتر بود. اتیلن گلیکول همچنین دارای بو و طعم شیرین است که برای بلع تصادفی توسط کودکان و به ویژه حیوانات خانگی بسیار خطرناک است.

یک مشکل اضافه، تشخیص دشوار است، زیرا علائم اولیه – استفراغ و اسهال – به راحتی می تواند با سایر بیماری ها اشتباه گرفته شود. حتی در مقادیر کم، اتیلن گلیکول خورده شده به کریستال های اگزالات کلسیم تبدیل می شود که می تواند در قلب، ریه ها و کلیه ها تجمع کند و در صورت عدم درمان باعث آسیب دائمی شود.

از طرف دیگر، پروپیلن گلیکول بسیار کمتر سمی است زیرا عمدتا به اسید پیروویک و اسید استیک تبدیل می شود. تنها محصول جانبی که می تواند به طور بالقوه خطرناک باشد پروپیالدئید است، اما این فقط در مقادیر کم تولید می شود.

40 سال تجربه

phosphoric-acid.ir بیش از 40 سال پیش تولید محصولات شیمیایی را آغاز کرد و به دلیل محصولات با کیفیت بالا و خدمات عالی به مشتریان، شهرت غبطه‌انگیزی به دست آورده است. ما می توانیم طیف گسترده ای از محصولات ضد یخ، از کنسانتره گرفته تا آماده برای استفاده، و همچنین محصولات ضد یخ قرمز یا غیر سمی را عرضه کنیم. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *