فروش اسید اگزالیک صنعتی

اسید سیتریک و اگزالیک در مخلوط
تیتراسیون پتانسیومتری قابل اعتماد با استفاده از ضریب تصحیح
خلاصه
اسید سیتریک و اسید اگزالیک در بسیاری از محصولات، مانند غذاها یا حلال‌های شیمیایی (مانند محلول‌های ضدعفونی‌کننده) وجود دارند. هر دو اسید عوامل کاهنده هستند و اسید سیتریک علاوه بر این یک آنتی اکسیدان قوی است.

هر دوی این اسیدها را می توان به صورت جداگانه با استفاده از تیتراسیون تعیین کرد. با این حال، برای تعیین غلظت آنها در مخلوط ها، محاسبه محتوای تنها با فاکتورهای اصلاحی برای هر اسید به دلیل تأثیر متقابل آنها (اثر بافر) امکان پذیر است.

تعیین سریع و دقیق این اسیدها در مخلوط های مختلف با تیتراسیون پتانسیومتری با استفاده از dEcotrode plus و هیدروکسید سدیم به عنوان تیترانت می تواند محقق شود. این یادداشت کاربردی در مورد این تجزیه و تحلیل سریع و آسان با ابزارهای تیتراسیون خودکار و قابل اعتماد Metrohm بیشتر توضیح می دهد.

مشاهده تصویر منبع

پیکربندی و فروش اسید اگزالیک صنعتی
OMNIS Titrator Food
OMNIS Titrator Food
2.1001.2220
OMNIS Titrator Food بسته کاملی را برای تیتراسیون اسید و باز آبی به شما ارائه می دهد. این بسته حاوی تیتراتور پیشرفته OMNIS با همزن مغناطیسی، یک واحد سیلندر 20 میلی لیتری، یک d-Ecotrode plus برای تیتراسیون اسید-باز آبی و یک مجوز نرم افزار OMNIS مستقل است.

OMNIS نمونه ربات S Pick&Place
OMNIS نمونه ربات S Pick&Place
2.1010.1010
OMNIS Sample Robot S با یک ماژول پمپ “Peristaltic” (2 کاناله) و یک ماژول Pick&Place علاوه بر لوازم جانبی گسترده برای انتقال مستقیم به تیتراسیون کاملا اتوماتیک. این سیستم فضایی را در دو قفسه نمونه برای 32 لیوان نمونه هر کدام 120 میلی لیتر فراهم می کند. این سیستم ماژولار کاملاً نصب شده عرضه می‌شود و بنابراین می‌تواند در مدت زمان بسیار کوتاهی راه‌اندازی شود. همچنین در صورت درخواست می‌توان سیستم را گسترش داد تا شامل دو پمپ پریستالتیک اضافی و یک ماژول دیگر Pick&Place شود، بنابراین توان عملیاتی را دو برابر می‌کند. اگر ایستگاه های کاری اضافی مورد نیاز باشد، این ربات نمونه از قبل می تواند گسترش یابد تا به یک ربات نمونه OMNIS در اندازه L تبدیل شود، بنابراین نمونه هایی از هفت قفسه را قادر می سازد تا به صورت موازی در حداکثر چهار ماژول Pick&Place پردازش شوند و توان نمونه چهار برابر شود.

فروش اسید اگزالیک صنعتی

فروش اسید اگزالیک صنعتی توسط کارشناسان سایت ما انجام می شود. فروش اسید اگزالیک صنعتی و خرید آن را به ما محول کنید. ما فروش اسید اگزالیک صنعتی را در سراسر ایران بر عهده داریم. ما فروش اسید اگزالیک صنعتی را با بهترین شرایط به شما ارائه می دهیم.

در خواست نقل قول
نمونه و آماده سازی نمونه
تجزیه و تحلیل بر روی مخلوطی از اسید سیتریک و اسید اگزالیک (β (اسید سیتریک) = 20 گرم در لیتر و β (اسید اگزالیک) = 20 گرم در لیتر) نشان داده شده است.

نیازی به آماده سازی نمونه نیست.

تجربی
سیستم OMNIS متشکل از یک ربات نمونه OMNIS S و یک Titrator پیشرفته OMNIS.
شکل 1.
سیستم OMNIS متشکل از یک ربات نمونه OMNIS S و یک Titrator پیشرفته OMNIS.
تجزیه و تحلیل ها به طور کامل به طور خودکار بر روی یک ربات نمونه OMNIS S در ترکیب با یک تیتراتور پیشرفته OMNIS و dEcotrode plus برای نشان دادن انجام می شود.

محلول نمونه به یک لیوان نمونه منتقل شده و آب دیونیزه به آن اضافه می شود. محلول با هیدروکسید سدیم استاندارد تا پس از نقطه هم ارزی دوم تیتر می شود. پس از هر تیتراسیون، محلول آسپیره می شود و سپس الکترود با آب دیونیزه شسته می شود.

نتایج و فروش اسید اگزالیک صنعتی
منحنی های تیتراسیون قابل تکرار (نگاه کنید به شکل 2) برای همه آنالیزها به دست می آیند. نقطه هم ارزی اول مربوط به اسید اگزالیک و دومین نقطه معادل اسید سیتریک است. با این حال، دو نقطه هم ارزی به دست آمده به دلیل مقادیر نزدیک pKa اسیدها بر یکدیگر تأثیر می گذارند (اسید اگزالیک = 1.25 و 4.14، اسید سیتریک = 3.13، 4.76، و 6.39). بنابراین، یک ضریب تصحیح برای تیتراسیون مورد نیاز است. فاکتورهای تصحیح مورد استفاده برای این نمونه برای اسید سیتریک 904/0 و برای اسید اگزالیک 11/1 است.

تجزیه و تحلیل خودکار منجر به نتایج قابل تکرار با RSD کمتر از 1.5٪ همانطور که در جدول 1 نشان داده شده است.

فروش اسید اگزالیک صنعتی با روش ایمن انجام می دهیم. و فروش اسید اگزالیک صنعتی را در میزان دلخواه شما ارائه می کنیم.

منبع

https://www.metrohm.com/en_gb/applications/application-notes/aa-t-001-100/an-t-042.html

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *