فروش اسید اگزالیک چینی

https://www.analytice.com/en/determination-of-oxalic-acid-cas-144-62-7-in-cosmetic-products-and-preparations/تعیین اسید اگزالیک (CAS: 144-62-7) در محصولات و فرآورده های آرایشی
2 نوامبر 2020
اسید اگزالیک چیست (CAS: 144-62-7)؟ فروش اسید اگزالیک چینی
اسید اگزالیک، همچنین به عنوان نمک خاکشیر (CAS: 144-62-7) شناخته می شود، یکی از پرمصرف ترین اسیدهای آلی است زیرا به راحتی به گاز تجزیه می شود. این یک مولکول است که اغلب در صنایع چوب و نساجی به دلیل خاصیت تمیز کردن الیاف در عمق استفاده می شود. همچنین به عنوان یک محصول ضد زنگ و عامل سفید کننده نیز شناخته می شود. همچنین یکی از اجزای بدن انسان است که کلسیم را تثبیت می کند، در خون یا از طریق تولید آن توسط بدن یا از طریق غذا وجود دارد. اگر محتوای آن در بدن انسان خیلی زیاد باشد، می تواند باعث استفراغ، معده درد، سنگ کلیه یا حتی مسمومیت کشنده شود.

اسید اگزالیک در بسیاری از غذاها، عمدتاً در میوه ها و سبزیجات از جمله خاکشیر (از این رو نام مستعار نمک خاکشیر)، ریواس و اسفناج یافت می شود.

اسید اگزالیک یک اسید قوی است که به صورت پودر سفید در فرم دی هیدراته موجود است و در دمای 25 درجه سانتی گراد تا 12.5 درصد در آب محلول است. همچنین می توان از آن در نگهداری روزمره خانه استفاده کرد.

اسید اگزالیک در برخی از محصولات آرایشی و بهداشتی حرفه ای مانند محصولات مو و موهای صورت نیز استفاده می شود. در اتحادیه اروپا، حداکثر غلظت آن به 5٪ محدود شده است. اسید اگزالیک به عنوان یک عامل کیلیت عمل می کند و با یون های فلزی کمپلکس هایی را تشکیل می دهد که می تواند بر پایداری و/یا ظاهر محصولات آرایشی و بهداشتی تاثیر بگذارد.

فروش اسید اگزالیک چینی

فروش اسید اگزالیک چینی برای تمامی مشتریان

فروش اسید اگزالیک چینی در سراسر ایران

فروش اسید اگزالیک چینی با بهترین قیمت

آزمایشگاه آنالیز اسید اگزالیک (CAS: 144-62-7):
در آنالیتیس، ما قادریم تعیین اسید سیتریک (CAS: 77-92-9) را از طریق آزمایشگاه‌های شریک خود که در آنالیز محصولات و فرآورده‌های آرایشی تخصص دارند، که اغلب دارای اعتبار 17025 و/یا دارای گواهی ISO 9001 و ISO 22716 هستند، به شما ارائه دهیم. (روش های خوب تولید، عضو کامل ILAC).

مشاهده تصویر منبع

تکنیک تحلیلی: HPLC

اطلاعات بیشتر:

برگه اطلاعات فنی اسید اگزالیک در لوازم آرایشی توسط INCI Beauty
مقاله در مورد سمیت اسید اگزالیک توسط ماری کلر
برگه اطلاعات ایمنی اسید اگزالیک توسط Fagron

فروش اسید اگزالیک چینی

فروش اسید اگزالیک چینی با رعایت ایمنی

فروش اسید اگزالیک چینی در حجم های متفاوت

فروش اسید اگزالیک چینی و خرید آن در همین سایت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *