فروش سدیم هیدروکسید در شیراز

چرا سدیم هیدروکسید در بسیاری از محصولات مراقبت از پوست وجود دارد؟

حتی اگر با اصطلاح هیدروکسید سدیم آشنایی ندارید، ممکن است این ترکیب شیمیایی را با یکی از نام‌های دیگر آن بشناسید: لیمو یا سود سوزآور.

یافتن هیدروکسید سدیم اصلا سخت نیست. این ماده متداول که از کریستال های سفید جامد و بی بو تشکیل شده است، در مجموعه وسیعی از محصولات مراقبت از پوست وجود دارد.

البته همانطور که از نامش پیداست سوزاننده است. به عبارت دیگر، می تواند باعث سوختگی شیمیایی در چشم یا پوست شما شود.

به طور طبیعی، این موضوع برخی از ابروها را در مورد استفاده از آن در دنیای زیبایی و مراقبت از پوست ایجاد کرده است. بنابراین، چقدر امن است؟

پاسخ کوتاه چیست؟
هیدروکسید سدیم به طور کلی برای استفاده عمومی ایمن در نظر گرفته می شود – اما فقط در مقادیر کم، در غلظت های پایین تر.

در غلظت های بالاتر، هیدروکسید سدیم ناامن است. همانطور که در بالا ذکر شد می تواند باعث سوختگی شیمیایی همراه با کهیر و سوراخ در پوست شما شود. همچنین اگر آن را بخورید یا بخار آن را استنشاق کنید بسیار مضر است.

اما خبر خوب اینجاست: محصولات مراقبت از پوست و زیبایی فقط در مقادیر کم حاوی این ماده هستند، بنابراین بعید است که با هر محصول مراقبت از پوستی که خریداری کرده اید دچار سوختگی شیمیایی شوید. همچنین لازم نیست نگران بخارات سمی محصولات مراقبت از پوست خود باشید.

به عبارت دیگر، نیازی به تمیز کردن کابینت های خود یا تعمیرات اساسی روتین مراقبت از پوست خود نیست.

مشاهده تصویر منبع
چه محصولاتی حاوی هیدروکسید سدیم هستند؟ فروش سدیم هیدروکسید در شیراز
محصولات زیبایی و مراقبت از پوست، مانند صابون، شستشوی صورت، و کرم یا لوسیون بدن، به طور منظم از هیدروکسید سدیم استفاده می کنند.

سایر محصولات رایج با هیدروکسید سدیم عبارتند از:

آرایش
رنگ مو
لاک ناخن
ناخن روب لهستانی
یک محصول مراقبت از پوست را نام ببرید و به احتمال زیاد هیدروکسید سدیم را در آن پیدا کنید – یعنی به مقدار کم.

شما همچنین آن را در بسیاری از محصولات تمیز کننده، از جمله شوینده لباسشویی، پاک کننده تخلیه، و پاک کننده اجاق گاز پیدا خواهید کرد. این مواد، البته، همان‌هایی هستند که هرگز تصور نمی‌کردید روی صورتتان بگذارید.

فروش سدیم هیدروکسید در شیراز

فروش سدیم هیدروکسید در شیراز به میزان مختلف انجام می شود. فروش سدیم هیدروکسید در شیراز را ما برایتان انجام می دهیم. فروش سدیم هیدروکسید در شیراز در اسرع و قت انجام می شود. فروش سدیم هیدروکسید در شیراز با بهترین قیمت می باشد.

 

هیدروکسید سدیم چه می کند؟
ممکن است تعجب کنید، اگر این ماده به طور بالقوه ناایمن است، چرا تولید کنندگان آن را در بسیاری از محصولات مراقبت از پوست پرتاب می کنند.

خوب، هیدروکسید سدیم در بسیاری از محصولات ظاهر می شود، زیرا وظیفه خاصی دارد: کمک به تعادل و حفظ pH محصولات مراقبت از پوست.

می تواند این کار را انجام دهد زیرا هیدروکسید سدیم بسیار قلیایی است. در واقع، در مقیاس pH در 14 است که از 0 (بسیار اسیدی) تا 14 (قلیایی یا بسیار بازی) متغیر است. در اصطلاح پایه، هیدروکسید سدیم اساسی ترین چیزی است که می توانید دریافت کنید.

اگر تعجب می کنید این مهم است، زیرا پوست شما PH اسیدی تری دارد. پوست معمولاً جایی بین 4 و 7 منبع معتبر در مقیاس قرار می گیرد.

حفظ پوشش اسیدی پوست – این سطح طبیعی اسیدیته – برای حفظ رطوبت و کمک به محافظت از پوست در برابر عناصر مخرب مختلف، از باکتری ها و ویروس ها گرفته تا سموم و آلاینده های محیطی، مهم است.

مانتوی اسیدی همچنین می تواند به محافظت از پوست شما در برابر آب و هوای سخت و آسیب اشعه ماوراء بنفش (UV) کمک کند – اگرچه استفاده از کرم ضد آفتاب هنوز یک الزام مطلق است.

به همین دلیل است که می خواهید PH پوستتان متعادل بماند. با PH نامتعادل پوست، می توانید شانس بیشتری برای موارد زیر داشته باشید:

شرایط پوستی مانند آکنه
خارش و خشکی پوست
تغییرات در رنگدانه های پوست
خطوط ظریف و چین و چروک
هیدروکسید سدیم همچنین نقش مهم دیگری در ایجاد محصولات مراقبت از پوست در طی صابونی شدن ایفا می کند، یک واکنش شیمیایی که چربی ها و روغن ها را به صابونی صاف و کاملا مخلوط تبدیل می کند.

چالش سلامت
بهترین پوست خود را از درون دریافت کنید
پوست شما بیشتر از چیزی که روی آن می گذارید تحت تاثیر قرار می گیرد. چالش خبرنامه 10 روزه ما عادات سالم برای بهبود پوست خود را از درون به شما نشان می دهد.

فروش سدیم هیدروکسید در شیراز و سایر شهرها در ساییتهای فروش اینترنتی انجام می گیرد . فروش سدیم هیدروکسید در شیراز و با بهترین امکانات را با ما تجربه کنید.

منبع

https://www.healthline.com/health/sodium-hydroxide-skin-care

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *