فروش هیدروکسید پتاسیم چینی

KOH (هیدروکسید پتاسیم)
هیدروکسید پتاسیم یک پایه معدنی مهم است و به آن پتاس سوز آور یا لیمو پتاس نیز می گویند. KOH یک پایه قوی است که به اشکال مختلف از جمله گلوله، پولک و پودر به بازار عرضه می شود. در کاربردهای مختلف شیمیایی، صنعتی و تولیدی کاربرد دارد.

فرمول شیمیایی هیدروکسید پتاسیم KOH و جرم مولی آن 56.11 گرم بر مول است. ساختار KOH از یک پیوند یونی بین کاتیون فلز پتاسیم و آنیون هیدروکسیل تشکیل شده است که در زیر نشان داده شده است. KOH جامد در ساختار کریستالی لوزی شبیه به کلرید سدیم یافت می شود.

 

تهیه صنعتی KOH شبیه به NaOH است که توسط فرآیند کلرآلکالی انجام می شود. از الکترولیز محلول های کلرید پتاسیم همراه با گاز کلر به عنوان یک محصول جانبی تهیه می شود:

2KCl + 2 H2O → 2KOH + Cl2 + H2

فروش هیدروکسید پتاسیم چینی

فروش هیدروکسید پتاسیم چینی برای خریداران این برند روبه رشد می باشد.

ما فروش هیدروکسید پتاسیم چینی در سراسر شهرهای ایران را به مشتریان عزیز ارائه می دهیم.

برای خرید یا فروش هیدروکسید پتاسیم چینی با ما تماس بگیرید.

هیدروکسید پتاسیم یک جامد سفید رنگ با چگالی 2.12 گرم در میلی لیتر، نقطه ذوب 360 درجه سانتی گراد و نقطه جوش 1327 درجه سانتی گراد است. معمولاً به صورت گلوله های نیمه شفاف یا محلول های آبی با غلظت های مختلف در دسترس است.

برآورد تقاضای جهانی هیدروکسید پتاسیم بیش از 1 میلیون تن به صورت KOH 100% در سال 1994 بود. انتظار می‌رود تقاضای جهانی با 4.0% در سال رشد کند. KOH یک جامد سفید و رقیق با فشار بخار کم است. این یک ماده قلیایی قوی است که به طور کامل در آب به یون های پتاسیم و هیدروکسیل تجزیه می شود. شکل (1) تقاضای توزیع جهانی برای KOH را نشان می دهد.

KOH (هیدروکسید پتاسیم)

شکل (1): تقاضای توزیع جهانی برای KOH

مشاهده تصویر منبع

هیدروکسید پتاسیم در بسیاری از کاربردهای مشابه هیدروکسید سدیم استفاده می شود. علاوه بر این، KOH آبی به عنوان الکترولیت در باتری های قلیایی استفاده می شود. همچنین برای تولید صابون های نرم و صابون های مایع با صابون سازی استفاده می شود. بسیاری از نمک های پتاسیم مفید صنعتی از واکنش با KOH تهیه می شوند. برخی از کاربردهای دیگر KOH در تولید مواد شیمیایی، تولید کود، پالایش نفت و محلول‌های تمیزکننده است.

جامد هیدروکسید پتاسیم به عنوان یک واسطه در طیف گسترده ای از فرآیندهای تولید، از تولید داروها و کودها، تا استفاده از آن در پالایش نفت استفاده می شود. علاوه بر این، پیش ساز سایر ترکیبات پتاسیم است. KOH یک جامد با رطوبت بالا است، به این معنی که مولکول‌های آب را از محیط اطراف جذب کرده و نگه می‌دارد و آن را به یک خشک‌کننده آزمایشگاهی (عامل خشک‌کننده) مفید تبدیل می‌کند.

علاوه بر مصارف فوق، از هیدروکسید پتاسیم در ساخت صابون، به عنوان الکترولیت در باتری های قلیایی و در آبکاری، لیتوگرافی و پاک کننده های رنگ و لاک استفاده می شود. پاک کننده های تخلیه مایع 25 تا 36 درصد هیدروکسید پتاسیم دارند. از نظر پزشکی، هیدروکسید پتاسیم (KOH) به طور گسترده در تهیه مونت مرطوب نمونه های بالینی مختلف برای تجسم میکروسکوپی قارچ ها و عناصر قارچی در پوست، مو، ناخن ها و حتی ترشحات واژن استفاده می شود. اخیراً برای اثربخشی و تحمل آن در درمان زگیل مورد مطالعه قرار گرفته است. مشخص شد که محلول موضعی KOH یک درمان ایمن و موثر برای زگیل هواپیما است.

فروش هیدروکسید پتاسیم چینی

ما فروش هیدروکسید پتاسیم چینی ر سایت را ممکن ساخته ایم تا خدمتی به خریداران عزیز نموده باشیم.

کارشناسان فروش آماده ارائه خدمات فروش هیدروکسید پتاسیم چینی به شما هستند.

برای خرید و فروش هیدروکسید پتاسیم چینی با همین سایت ارتباط گیرید.

فروش هیدروکسید پتاسیم چینی در حجم دلخواه شما ممکن است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *