فروش کربنات سدیم مراغه

کربنات سدیم
توضیح مختصر:

خاکستر سودا به نام‌های کربنات سدیم، سودا شستشو یا کریستال‌های سودا نیز شناخته می‌شود. به دلیل استفاده از آن به عنوان نرم کننده آب در لباسشویی شناخته شده است و به طور مصنوعی از نمک خوراکی از طریق فرآیند Solvay تولید می شود.

فرآیند Solvay اساساً روشی برای ایجاد کربنات سدیم از کلرید سدیم با استفاده از آمونیاک بازیافتی است.

مشاهده تصویر منبع

خاکستر سودا یک پایه نسبتا قوی است که می تواند برای حفظ شرایط قلیایی استفاده شود. خاکستر سودا همچنین در تولید شیشه، دراز (پختن رول های لیمو) و تاکسیدرمی برای حذف گوشت از استخوان ها استفاده می شود. همچنین می تواند به عنوان یک الکترولیت در شیمی استفاده شود – به خصوص مطلوب است زیرا برای آندها خورنده نیست. علاوه بر این، خاکستر سودا را می توان به عنوان استانداردی برای تیتراسیون اسید-باز، عامل رسوب زدایی در بویلرها، عاملی برای اطمینان از اتصال مناسب در رنگرزی لباس بین رنگ واکنش دهنده فیبر و الیاف سلولزی، و به عنوان یک افزودنی غذایی (به عنوان یک تنظیم کننده اسیدیته، عامل ضد تشکیل، عامل افزایش دهنده یا تثبیت کننده).

یکی از تولیدکنندگان  و مسئولین فروش کربنات سدیم مراغه هستند. که فروش کربنات سدیم مراغه را از فروشندگان معتبر می توانید تقاضا نمایید.

کربنات سدیم را می توان در پودر همراه با رشته فرنگی رامن و همچنین تولید پودر شربت یافت. هنگامی که به عنوان یک افزودنی غذایی استفاده می شود، خاکستر سودا معمولا به عنوان E500 شناخته می شود – این افزودنی همچنین در تولید انفیه سوئدی (معروف به snus) به عنوان تثبیت کننده pH استفاده می شود.

خاکستر سودا همچنین در خمیردندان ها به عنوان عامل کف کننده و افزایش موقت pH دهان استفاده می شود. کربنات سدیم علاوه بر اینکه برای تمیز کردن دندان و لباس استفاده می شود، در پاک کننده های نقره نیز یافت می شود.

خاکستر سودا را می توان از فروشگاه مواد غذایی (Arm & Hammer با خاکستر سودا یک پاک کننده می سازد) و همچنین در فروشگاه لوازم استخر یا یک فروشگاه سخت افزار خریداری کرد.

فروش کربنات سدیم مراغه در سایت های معتبر انجام می شود. برای فروش کربنات سدیم مراغه نیز می توانید همینگونه اقدام کنید.

کاربرد در میکروبیولوژی : فروش کربنات سدیم مراغه

در شیمی، کربنات سدیم را می توان برای تولید فسفات سدیم، سیلیکات سدیم، مواد شیمیایی کروم و مواد شیمیایی عکاسی استفاده کرد. همچنین در تولید جوش شیرین (ماده ای در صنعت نوشیدنی) استفاده می شود.

خاکستر سودا همچنین می‌تواند به جای سود سوزآور به‌عنوان یک جایگزین ارزان‌تر برای تنظیم pH/خنثی‌سازی اسید، تولید مواد شیمیایی سدیم، خمیر کرافت و گوگردزدایی از گازهای دودکش استفاده شود.

اگرچه کربنات سدیم کاربردهای متعددی دارد، اما در میکروبیولوژی شراب بیشتر به عنوان شوینده استفاده می شود.

با توجه به Fugelsang و Edward در Wine Microbiology: Applications and Procedurs (2007)، «کربنات سدیم (Na2CO3) یک شوینده ارزان قیمت و پرمصرف است، اما استفاده منظم هنگام تهیه در آب سخت به تشکیل رسوب کمک می کند. فسفات ها با کیلیت کردن کلسیم و منیزیم به نرم شدن آب کمک می کنند و در نتیجه تمیز کردن بهتر و کاهش رسوبات معدنی را تسهیل می کنند.

فروش کربنات سدیم مراغه و خرید آن گزینه ای عالی برای کاربران این ماده شیمیایی است.

برای فروش کربنات سدیم مراغه با ما تماس بگیرید.

کارشناسان فروش کربنات سدیم مراغه آماده اطلاع رسانی به شما هستند.

منابع:

Fugelsang، K.، و C. Edwards. (2007). میکروبیولوژی شراب: کاربردها و رویه ها. اسپرینگر، فرسنو

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *