قیمت اسید بوریک در ایران

اسید بوریک در برابر سوسک چقدر موثر است؟
چگونه اسید بوریک جلوی سوسک ها را می گیرد؟
اسید بوریک به صورت ژل و پودر یا گرد و غبار وجود دارد، اگرچه گرد و غبار برای کنترل آفات رایج است. از آنجایی که اسید بوریک دارای بار الکترواستاتیکی است، هنگامی که حشره از ناحیه تحت درمان عبور می کند، به بدن سوسک می چسبد. در حالی که آفت خود را نظافت می کند، سپس این گرد و غبار را می بلعد که به سیستم عصبی آن حمله می کند.

مشاهده تصویر منبع
قیمت اسید بوریک در ایران

قیمت اسید بوریک در ایران رو به رشد است. زیرا قیمت اسید بوریک در ایران به موارد دیگری مرتبط است.

قیمت اسید بوریک در ایران و سایر کشورهای جهان بر نرخ سایر محصولات اثرگذار می باشد.

نکاتی در مورد اسید بوریک و سوسک ها
نیاز به تخصص دارد
استفاده از اسید بوریک در سوسک‌ها می‌تواند موثر باشد، اما استفاده صحیح کلید آن است. صاحبان خانه باید فعالیت آفات را ردیابی کنند تا نقاط مناسب برای ریختن لایه ای از گرد و غبار را پیدا کنند. در نتیجه، آگاهی از علائم و عادات آفات احتمال موفقیت درمان را بیشتر می کند.

مستلزم قرار دادن دقیق
استفاده نادرست در خانه نیز می تواند مشکلاتی را برای ساکنین ایجاد کند. از پخش اسید بوریک روی میزها یا هر سطح آماده سازی غذا خودداری کنید. در حالی که معمولاً برای بزرگسالان کشنده نیست، مصرف این ماده یا وارد شدن آن به چشم باعث سوزش می شود.

قیمت اسید بوریک در ایران

برای آگاهی از قیمت اسید بوریک در ایران با ما تماس بگیرید.

ما قیمت اسید بوریک در ایران را در روز به شما اطلاع می دهیم.

برای دریافت قیمت اسید بوریک در ایران یک پیام یا تماس با کارشناسان ما کافیست.

با حذف بهترین کار می کند
مشکل با اسید بوریک و کنترل سوسک این است که این روش به تنهایی جلوی آفات را نمی گیرد. مالکان خانه هنوز باید تاکتیک‌های طرد را تمرین کنند تا حشرات بیشتری را از جابجا نکنند. تمیز کردن زهکشی‌ها و آب‌بندی شکاف‌هایی که آفات برای مخفی‌گاه استفاده می‌کنند یا برای ورود به خانه استفاده می‌کنند، به جلوگیری از هجوم‌های جدید کمک می‌کند.

تخم های سوسک را حذف می کند
علاوه بر این، اسید بوریک روی تخم‌های سوسک تأثیر نمی‌گذارد. اگرچه سوسک‌های بالغ ممکن است به درمان‌ها پاسخ دهند، اما بچه‌های آن‌ها اغلب در مکان‌های دور از دسترس برای رشد و تکثیر ایمن می‌مانند.

کنترل پایدار
برای جلوگیری از استفاده نادرست از اسید بوریک و مشکلات سوسک که حل نمی شود، به متخصصان مراجعه کنید. Orkin Pros آموزش و مهارت برای حذف هجوم ها را دارد.

منبع

https://www.orkin.com/pests/cockroaches/how-effective-is-boric-acid-against-cockroaches

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *