محلول آمونیاک AR 0.91 SG را بخرید

شرح

محلول آمونیاک AR 0.91 SG را به صورت آنلاین از phosphoric-acid.ir خریداری کنید

ما در phosphoric-acid.ir محلول آمونیاک AR 0.91 SG را در ظروف 2.5 و 25 لیتری عرضه می کنیم و برای خریداران عمده تخفیف در نظر گرفته شده است.

این محصول حاوی حدود 25 درصد NH است3 و سطوح پایین ناخالصی ها از جمله سرب و آهن. مقادیر را می توان در مشخصات محصول فروش یافت که برای دانلود از وب سایت موجود است.

اقدامات ایمنی آمونیاک

آمونیاک با بوی تند و تند مشخص می شود که به عنوان یک علامت هشدار دهنده از قرار گرفتن در معرض بالقوه خطرناک عمل می کند. آستانه بو برای اکثر افراد حدود 5 پی پی ام در هوا است که بسیار کمتر از هر سطح خطرناکی در نظر گرفته می شود.

با این حال، اگر این علامت نادیده گرفته شود، قرار گرفتن در معرض سطوح بالا در دوره های طولانی می تواند منجر به آسیب جدی به سلامتی یا حتی مرگ شود. اقدامات ایمنی کامل را می توان از وب سایت دانلود کرد.

سمیت

هنگامی که این ترکیب به طور ایمن استفاده می شود، معمولاً برای انسان یک نگرانی برای سلامتی ایجاد نمی کند، زیرا بدن می تواند فرآیندهای متابولیک خاصی را برای جلوگیری از تجمع آن در خون فعال کند. آمونیاک می تواند به کاربامویل فسفات تبدیل شود که متعاقباً از طریق ادرار دفع می شود.

با این حال، ماهی ها و خزندگان این مکانیسم را ندارند، به این معنی که آمونیاک می تواند برای آبزیان کشنده باشد، حتی در غلظت های پایین. به همین دلیل آمونیاک به عنوان خطرناک برای محیط زیست طبقه بندی می شود.

ذخیره سازی

از آنجایی که نقطه جوش آمونیاک 33- درجه سانتیگراد است، نگهداری ایمن برای جلوگیری از بروز هرگونه مشکل حتی در دمای اتاق ضروری است. علاوه بر این، ظروف حاوی ترکیبات آمونیومی باید جدا از پایه ها نگهداری شوند، زیرا ممکن است مقادیر خطرناک آمونیاک در واکنش آزاد شود.

مصارف خانگی آمونیاک

محلول های آمونیاک حدود 5 تا 10 درصد را می توان به عنوان پاک کننده به ویژه برای شیشه استفاده کرد. با این حال، حتی در غلظت های پایین، این محلول ها می توانند برای دستگاه تنفسی و پوست تحریک کننده باشند. باز هم، ذخیره سازی ایمن ضروری است، به ویژه برای جلوگیری از تماس با سفید کننده، که باعث تولید گاز سمی می شود.

خدمات ما

علاوه بر آمونیاک AR 0.91 SG، ما همچنین طیف گسترده ای از محلول های آمونیاک دیگر، از LRG تا Tech، و با وزن مخصوص متفاوت، از جمله 0.89 و 0.91 SG را عرضه می کنیم.

ما بیش از 40 سال تجربه در تولید مواد شیمیایی داریم و برای محصولات با کیفیت بالا و خدمات عالی به مشتریان، شهرت غبطه‌انگیزی ایجاد کرده‌ایم. لطفا برای یک نقل قول یا سوال فنی با ما تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *