محلول آمونیاک Tech 0.88 SG را بخرید

چرا Ammonia Solution Tech 0.88 SG را از phosphoric-acid.ir خریداری کنید؟

ما فناوری محلول آمونیاک 0.88SG را در ظروف 25 لیتری و درام های 200 لیتری با تخفیف برای سفارشات عمده عرضه می کنیم. phosphoric-acid.ir بیش از 40 سال است که در بازار تولید مواد شیمیایی حضور قدرتمندی داشته است و شهرت رشک برانگیزی برای مواد شیمیایی صنعتی با کیفیت بالا و خدمات درجه یک ایجاد کرده است.

خواص شیمیایی

آمونیاک (NH3) گازی بی رنگ با بوی تند و تند است که مشخصه خشک شدن ادرار است. این می تواند بسیار خورنده باشد، به ویژه برای سطوح مسی و گالوانیزه.

به دلیل پیوند قوی هیدروژنی، در صورت مخلوط شدن با آب، به راحتی محلول تشکیل می دهد. در محلول، نقطه جوش -33 درجه سانتیگراد و نقطه ذوب -77 درجه سانتیگراد است. بوی مشخصه را می توان با افزودن بی کربنات سدیم یا اسید استیک پوشانده و نمک آمونیوم بی بو را تشکیل داد.

هنگامی که آمونیاک در محلول است، با طیف گسترده ای از حلال ها از جمله الکل، کلروفرم، اتر و آب قابل اختلاط است. حداکثر غلظت آمونیاک در آب (با دادن محلول اشباع) 33% آمونیاک با چگالی 0.88 g/cm 3 است. این به 0.88 SG معروف است.

آمونیاک با اکسیژن مخلوط شده، شعله زرد/سبز می دهد و در دمای بالا می تواند به اجزای مجزای آن یعنی نیتروژن و هیدروژن تجزیه شود.

احتراق می تواند در حضور کلر رخ دهد و نیتروژن و کلرید هیدروژن را تشکیل دهد. تحت شرایط خاص، تری کلرید نیتروژن قابل انفجار (NCl3) می تواند تشکیل شود.

آمونیاک باز است یا اسید؟

آمونیاک به طور کلی یک باز ضعیف در نظر گرفته می شود و می تواند به راحتی با اسیدهای قوی ترکیب شود و نمک های حاوی NH را تشکیل دهد.4 یون به عنوان مثال با اسید نیتریک، نیترات آمونیوم و با اسید کلریدریک کلرید آمونیوم را تشکیل می دهد.

NH3 HNO3 → NH4نه3

NH3 HCl → NH4Cl

با این حال، آمونیاک همچنین می تواند به عنوان یک اسید ضعیف رفتار کند و با بازهای قوی تر واکنش نشان دهد. در این حالت آمیدهای حاوی NH را تشکیل می دهد2– یون به عنوان مثال، لیتیوم یک آمید لیتیوم را در آمونیاک مایع تولید می کند.

2Li 2NH3 → 2 LiNH2 اچ2

ما طیف گسترده ای از مشتریان را عرضه می کنیم

ما یک تولید کننده مواد شیمیایی مستقر در ایران هستیم و مشتریان مختلفی را از صنایع کوچک گرفته تا نام های شناخته شده در تولید برق، داروسازی یا علوم زیست محیطی تامین می کنیم.

لطفا برای یک نقل قول یا یک سوال فنی با ما تماس بگیرید و یکی از اعضای تیم خدمات مشتری خوشحال خواهد شد که به شما کمک کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *