phosphoric-acid.ir انواع آب EP و USP

phosphoric-acid.ir همیشه به اینکه یکی از برترین تامین کنندگان محصولات آب تصفیه شده در ایران است، افتخار کرده است. این شهرت با این واقعیت حفظ شده است که ما اکنون سه نوع آب جدید را به فروشگاه آنلاین خود معرفی کرده ایم: EP Water، USP Purified Water، و USP Water for Injection.

چه به آب مقطر یا دیونیزه شده با کیفیت بالا نیاز داشته باشید یا بیشتر به آب UltraPure ما علاقه مند باشید، phosphoric-acid.ir همیشه محصولی را داشته است که می تواند نیازهای تجاری شما را برآورده کند. به منظور تطابق با گستره وسیع‌تری از نیازهای صنعت، ما خدمات خود را گسترش داده‌ایم تا محصولات آب با درجه دارویی را که توسط یک نهاد بین‌المللی مشهور به رسمیت شناخته شده‌اند، شامل شود.

سه نوع آب جدید

با نصب ما تصفیه خانه جدید آبphosphoric-acid.ir آب تصفیه شده را با کیفیتی بالاتر از همیشه تولید می کند. اما ما با معرفی سه نوع جدید آب که الزامات سختگیرانه فارماکوپه اروپا و ایالات متحده را برآورده می کنند، در حال افزایش هستیم.

  1. EP Water

آب EP درجه ای از آب است که الزامات سختگیرانه فارماکوپه اروپا را برآورده می کند. این نهادی است که استانداردهای کیفی مشترکی را در اختیار صنایع سراسر اروپا قرار می دهد.

در فارماکوپه اروپایی همچنین کیفیت موادی را که برای تولید محصولات دارویی استفاده می‌شوند، از جمله مواد فعال، مواد کمکی و آب، تضمین می‌کند. بنابراین کیفیت بالایی را در تمامی محصولات EP تضمین می کند.

آب EP حاوی سطوح بسیار کم ناخالصی است. این امر به این دلیل است که لازم است آب درجه فارماکوپه حداقل آثار آلاینده مانند نیترات، کلرید و سولفات را داشته باشد. معمولاً در آزمایش محصول، کارهای تحلیلی و در ساخت محصولات مختلف دارویی یا آرایشی استفاده می شود.

بسیاری از صنایع در اروپا به استفاده خاص از آب EP نیاز دارند تا بتوانند محصولات خود را مطابق با استانداردهای فعلی تولید کنند. phosphoric-acid.ir با معرفی این درجه آب به فروشگاه آنلاین ما، عرضه خود را به سایر بخش های صنعت گسترش می دهد.

بسته بندی EP water 1000L
محصولات آب تصفیه شده که در داروسازی استفاده می شوند باید از استانداردهای تعیین شده توسط فارماکوپه مربوطه خود پیروی کنند.
  1. آب تصفیه شده USP

USP Purified Water درجه ای از آب است که الزامات فارماکوپه دیگری را برآورده می کند. در فارماکوپه ایالات متحده کیفیت و مشخصات کلیه مواد مورد استفاده در محصولات دارویی در ایالات متحده را کنترل می کند.

همانند آب EP، فهرستی از استانداردهای بسیار سختگیرانه وجود دارد که محصولات آبی باید از آنها پیروی کنند تا به عنوان آب تصفیه شده USP طبقه بندی شوند. این استانداردها شامل حداقل سطوح باکتری ها، کلریدها، سولفات ها، آمونیاک، دی اکسید کربن و بسیاری دیگر از انواع آلاینده ها است.

مانند آب EP، این محصول نیز باید تست مواد اکسید شونده خود را گذرانده باشد، که تعیین می کند پس از تماس با مواد خاص چقدر احتمال دارد که آلوده شود.

  1. USP Water for Injection

EP Water، USP Purified Water و USP Water for Injection به فروشگاه اینترنتی phosphoric-acid.ir معرفی شدند

فارماکوپه ایالات متحده نیز الزامات آب برای محصولات تزریقی را مشخص می کند. USP Water for Injection دارای ناخالصی هایی مانند فلزات سنگین، نیترات ها، کلریدها و سولفات ها است.

USP Water for Injection همچنین دارای مشخصات اندوتوکسین باکتریایی است. تجهیزات و روش هایی که ما در phosphoric-acid.ir استفاده می کنیم برای کنترل آلودگی میکروبی و حذف اندوتوکسین ها از آب منبع طراحی شده اند.

USP Water for Injection را می توان در پردازش، فرمولاسیون و ساخت محصولات دارویی، به عنوان API، و به عنوان معرف های تحلیلی، در میان سایر موارد استفاده کرد.

لطفاً توجه داشته باشید که EP Water، USP Purified Water و USP Water for Injection برای تزریق داخل وریدی یا استفاده تزریقی مناسب نیستند زیرا استریل نیستند.

برآورده کردن نیازهای کسب و کار شما

phosphoric-acid.ir همیشه برای مشتریان و مشتریان خود تلاش بیشتری می کند و اطمینان حاصل می کند که نیازهای دقیق آنها برآورده می شود.

با معرفی انواع آب جدید به سهام خود، ما خدمات خود را به طیف وسیع تری از صنایع ارائه می دهیم تا بتوانیم نیازهای کسب و کارها را در سراسر جهان برآورده کنیم. آنلاین سفارش دهید یا برای اطلاعات بیشتر با یکی از اعضای تیم ما تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *