phosphoric-acid.ir موارد استفاده از آب مقطر را تشریح می کند

از بطری های 1 لیتری تا ظروف 1000 لیتری، در phosphoric-acid.ir می توانید آب مقطر را پیدا کنید، برای هر کاربرد که ممکن است به آن نیاز داشته باشید. این نوعی آبی است که در آن تمام ناخالصی های آلی و معدنی در طی فرآیند تقطیر حذف شده و محصولی شفاف و بی رنگ باقی می ماند.

آب مقطری که می توانید از phosphoric-acid.ir خریداری کنید کاملاً عاری از ناخالصی های قابل مشاهده است و pH خنثی خود را حفظ می کند. در بیشتر موارد می توان از آب غیر معدنی استفاده کرد، به خصوص در مصارف بزرگ، اما کاربردهای خاصی وجود دارد که به طور خاص به آب مقطر نیاز دارند.

موارد استفاده از آب مقطر در منزل

شاید شناخته شده ترین نرم افزار در است اتوهای بخار، برای افزایش طول عمر این لوازم خانگی. مدل‌های اخیر ممکن است لزوماً به آب خالص نیاز نداشته باشند، اما مطمئناً نسخه‌های قدیمی‌تر با آب مقطر بهتر عمل می‌کنند و کارایی طولانی‌مدت را بهبود می‌بخشند. در اینجا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد استفاده از آب مقطر در اتو بخار بخوانید.

با توجه به الف سیستم خنک کننده ماشین، آب مقطر نیز بهتر از آب لوله کشی است. مشابه آنچه در باتری ها اتفاق می افتد، هر ماده معدنی موجود در آب لوله کشی به منبع خوردگی موتور تبدیل می شود و به سرعت ترکیب ضد خوردگی موجود در ضد یخ را تخلیه می کند.

یکی دیگر از موارد استفاده رایج در مرطوب کننده سیگار است. زیرا استفاده از آب لوله کشی در طول زمان به میزان قابل توجهی کارایی دستگاه را کاهش می دهد.

 

آب مقطر در محل کار

استفاده از آب مقطر نیز بسیار محبوب است ماهی داران، که ترجیح می دهند از وجود هرگونه مواد شیمیایی خطرناک در آبی که در آکواریوم استفاده می کنند اجتناب کنند. در این صورت، مهم است که افزودن برخی مواد افزودنی به آب را فراموش نکنید، زیرا آب خالص که به طور کامل از تمام مواد معدنی محروم باشد، زندگی ماهی را برای مدت طولانی حفظ نمی کند.

با توجه به نیاز به آب کاملاً خالص برای انجام آزمایشات، بیشتر کاربردهای آزمایشگاهی به آب مقطر یا دو مقطر نیاز دارد. این امر به ویژه در سنجش هایی که به مقدار کمی آب نیاز دارند، که در آن هر گونه ناخالصی بر نتایج تأثیر می گذارد، مرتبط است.

یک کاربرد پزشکی جالب را شامل می شود سیستم های فشار مثبت ثابت راه هوایی (CPAP)که توسط بیماران آپنه خواب استفاده می شود. در اصل، این دستگاه هوای اطراف دهان فرد را مرطوب می کند تا در هنگام خواب به تنفس کمک کند.

آب مقطر در سطح تولید

معمولاً از آب مقطر نیز استفاده می شود باتری های سرب اسید را شارژ کنید. ضروری است که هیچ مواد معدنی اضافه نشود، زیرا این مواد می توانند خورنده باشند و طول عمر باتری ها را کاهش دهند.

اگرچه دیگر عادی نیست، مدل های اولیه بوئینگ 707 برای افزایش چگالی هوا به آب مقطر نیاز داشت، تسهیل برخاستن در شرایط سخت جوی.

در نهایت با حرکت به سمت زیردریایی ها از آب مقطر به عنوان یک استفاده می شود مایع خنک کننده در راکتور هسته ای. همچنین به زیردریایی اجازه می دهد برای مدت طولانی تری در دریا بماند، زیرا وجود یک دستگاه تقطیر در کشتی، آب شیرینی را برای مصرف خدمه فراهم می کند.

برای خرید آب مقطر آماده هستید؟

با تیم فروش فنی ما تماس بگیرید 0800 9555 798

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *