USP Water for Injection | آب USP را بخرید

چرا آب تزریقی USP را از phosphoric-acid.ir بخریم؟

phosphoric-acid.ir یک تولید کننده مواد شیمیایی با سابقه با بیش از 40 سال تجربه است که می تواند تمام نیازهای آب تزریقی USP شما را برآورده کند. ما به تعدادی از استانداردهای ISO، از جمله سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001، معتبر هستیم، که تضمین می کند محصولات ما همیشه با بالاترین استانداردها تولید می شوند – کیفیت آنها 100٪ تضمین شده است.

رضایت مشتری در phosphoric-acid.ir از اهمیت بالایی برخوردار است. امروز با ما تماس بگیرید تا در مورد نیازهای فنی خود و مشاوره فنی رایگان صحبت کنید یا در مورد نیازهای تزریق آب USP خود صحبت کنید. تیم متخصص ما در تمام مراحل خرید و حتی پس از خرید آماده کمک به شما هستند.

درباره USP آب برای تزریق

آب تزریقی USP از آبی تهیه می شود که با مقررات آب آشامیدنی مطابقت دارد. فرآیند تصفیه ناخالصی ها را از این آب با استفاده از ترکیب تبادل یونی، اسمز معکوس، فیلتراسیون تا 0.2 میکرون و تصفیه UV حذف می کند.

آب تزریقی USP نوعی آب است که الزامات فارماکوپه ایالات متحده (USP) را برآورده می کند، یک استاندارد بین المللی شناخته شده که مشخصات آن سطح کیفی خاصی را تضمین می کند. سایر استانداردهای بین المللی شناخته شده عبارتند از EP (فارماکوپه اروپایی)، BP (داروشناسی ایران)، و JP (فارمکوپه ژاپن). phosphoric-acid.ir همچنین EP Water را تامین می کند.

در phosphoric-acid.ir، ما اعتبار سنجی فرآیند تصفیه را انجام داده ایم تا اطمینان حاصل شود که آب تولید شده با الزامات مشخص شده توسط USP مطابقت دارد. ما همچنین آب تصفیه شده را به طور مداوم آزمایش می کنیم تا مطمئن شویم که سیستم به طور مداوم آب تولید می کند که الزامات USP را برآورده می کند.

خواص USPآب برای تزریق

درجات آب کمی متفاوت است، اما تمام آب تولید شده با استانداردهای USP دارای ناخالصی کم مانند فلزات سنگین، نیترات، کلریدها و سولفات ها است. همچنین مشخصات رسانایی و pH خاصی را برآورده می کند.

آب تزریقی USP باید مطابق با مشخصاتی که در مونوگراف USP برای درجه خاصی از آب عرضه شده است، مطابقت داشته باشد.

آب تزریقی USP همچنین دارای مشخصات اندوتوکسین باکتریایی است. تجهیزات و روش هایی که در phosphoric-acid.ir استفاده می کنیم برای کنترل آلودگی میکروبی و حذف اندوتوکسین ها از آب منبع طراحی شده اند. ما همچنین آب را بر اساس آن ذخیره و بسته بندی می کنیم.

کاربردهای USP آب برای تزریق

درجه های مختلف آب برای اهداف دارویی مختلف مناسب است. فارماکوپه ایالات متحده بیان می کند که آب تزریقی USP می تواند به عنوان یک ماده کمکی در تولید داروهای تزریقی و سایر آماده سازی ها که سطح اندوتوکسین محصول باید کنترل شود و در سایر کاربردهای دارویی، مانند تمیز کردن تجهیزات خاص و اجزای تماس تزریقی با محصول استفاده شود. ” از آب تزریقی USP نیز می توان استفاده کرد:

  • در فرآوری، فرمولاسیون و ساخت فرآورده های دارویی
  • به عنوان مواد فعال دارویی (API)
  • به عنوان معرف های تحلیلی
  • در برخی از برنامه های تمیز کردن

لطفاً با ما تماس بگیرید تا مطمئن شوید که آب تزریقی USP برای استفاده مورد نظر شما مناسب است. phosphoric-acid.ir آب تصفیه شده USP را نیز تامین می کند.

توجه به این نکته ضروری است که نه آب تزریقی USP و نه آب تصفیه شده USP استریل نیستند و بنابراین برای استفاده تزریقی مناسب نیستند. برای استفاده تزریقی، آب استریل USP برای تزریق مورد نیاز است.

تامین آب تزریقی USP

تامین کنندگان معتبر آب تزریقی USP باید دارای استانداردهای کیفیت و زیست محیطی خاصی مانند سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001 و سیستم مدیریت زیست محیطی ISO 14001 باشند.

این نوع اعتباردهی ها هم کیفیت محصول را تضمین می کند و هم به کاهش اثرات منفی زیست محیطی کمک می کند. phosphoric-acid.ir مطابق این استانداردها معتبر است و ما بیش از 40 سال تجربه در صنایع شیمیایی داریم. ما همچنین یک سرمایه گذار تایید شده در مردم هستیم.

ما از ممیزی مشتریان فعلی و جدید در مورد آب تزریقی USP و فرآیندهایی که استفاده می کنیم استقبال می کنیم. در phosphoric-acid.ir، ما آب USP خود را برای تزریق در خانه آزمایش می کنیم، با آزمایش میکروبیولوژیکی که توسط شخص ثالث انجام می شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *