خرید آنلاین تولوئن تک | تامین کنندگان مواد شیمیایی ایران

شرح

به دنبال تولوئن برای استفاده عمومی هستید؟

  • ما تولوئن را برای استفاده عمومی در ظروف 2.5 و 25 لیتری و همچنین درام های 200 لیتری و تانکرهای 25000 لیتری عرضه می کنیم.
  • برخی از گزینه ها برای سفارش های عمده بیش از 4 مورد تخفیف ارائه می دهند، اما برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
  • MSDS برای دانلود از وب سایت ما در دسترس است
  • ما همچنین تولوئن را برای استفاده در آزمایشگاه ارائه می دهیم

درباره تولوئن

تولوئن که قبلا تولوئل نامیده می شد، محلولی بی رنگ با بویی شبیه رقیق کننده های رنگ است. از نقطه نظر شیمیایی، این یک مشتق بنزن با یک جانشینی واحد از یک گروه متیل منفرد (-CH3) متصل به یک حلقه بنزن است. به این ترتیب، نام IUPAC آن متیل بنزن است و به عنوان یک هیدروکربن معطر طبقه بندی می شود.

تولوئن چگونه ساخته می شود؟

تولوئن در طول سنتز بنزین از طریق یک اصلاح کننده کاتالیزوری تولید می شود. یا در تولید مواد خام کک (ساخته شده از زغال سنگ). مرحله نهایی شامل جداسازی با استخراج یا تقطیر با حلال است که می تواند در نقاط مختلف برای تولید ایزومرهای بنزن، تولوئن و زایلن انجام شود. در آزمایشگاه، به عنوان یک نمایش دانشجویی، تولوئن را می توان با مخلوط کردن متیل کلرید و بنزن، در حضور کلرید آلومینیوم یا دیگر اسید لوئیس سنتز کرد.

سم شناسی: آیا تولوئن خطرناک است؟

در صورت استنشاق، تولوئن می تواند باعث خستگی و ضعف و سایر علائم مشابه مصرف الکل اضافی، از جمله گیجی، از دست دادن حافظه و حالت تهوع شود. این علائم با توقف مواجهه ناپدید می شوند. سمیت تولوئن بسیار کمتر از بنزن است و تا حد امکان آن را جایگزین کرده است. در حال حاضر، هیچ مدرکی دال بر سرطان زا بودن تولوئن وجود ندارد.

با ما یک حساب باز کنید

اگر مشتری دائمی هستید، چرا با ما حساب باز نمی کنید؟ این کمک می کند تا سفارشات شما سریعتر و روان تر پردازش شوند. اگر مایل به انجام این کار هستید، به سادگی با تیم فروش ما تماس بگیرید و یکی از کارکنان خوشحال خواهد شد که به شما کمک کند. ما همچنین مشاوره فنی رایگان ارائه می دهیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *