خرید آنلاین سود سوزآور 0.1M (0.1N).

شرح

چرا سود سوز آور 0.1M (0.1N) را به صورت آنلاین از تامین کنندگان شیمیایی بریتانیا، Reagent Chemicals خریداری کنید؟

phosphoric-acid.ir سود سوزآور 0.1M (0.1N) را در ظروف 2.5 و 5 لیتری عرضه می‌کند، با تخفیف عمده برای سفارش‌های بیش از 4 مورد. ما همچنین گزینه های متنوع دیگری را با تمام محصولاتمان ارائه می دهیم، مانند برچسب زدن سفارشی یا اندازه بسته بندی خاص.

کاربردهای سود سوزآور در آزمایشگاه

سود سوزآور (سدیم هیدروکسید، NaOH) نه تنها به طور گسترده در محیط های صنعتی و کاربردهای خانگی به عنوان یک عامل تمیز کننده استفاده می شود، بلکه ترکیب ترجیحی بسیاری از محققان برای ضدعفونی موثر و ایمن تجهیزات آزمایشگاهی است. این را می توان برای لوله های آزمایش استاندارد و بشر، و همچنین دستگاه های ظریف تر، مانند سیستم های کروماتوگرافی اعمال کرد. در این مورد، این گزینه بدیهی است زیرا ارزان اما قابل اعتماد است و علاوه بر این، قبل از استفاده بعدی به راحتی می توان آن را حذف کرد.

سود سوزآور برای این منظور ایده‌آل است، زیرا می‌تواند لیپیدها، پروتئین‌ها و اسیدهای هسته‌ای و همچنین اکثر ویروس‌ها، باکتری‌ها و سموم موجود در تجهیزات را از بین ببرد. غلظت واقعی استفاده شده به نوع تجهیزات مورد استفاده و به احتمال زیاد باقیمانده های موجود بستگی دارد، اما معمولاً محلولی از 0.1 تا 1M توصیه می شود. با این حال، بررسی اینکه آیا تجهیزات با استفاده از سود سوزآور سازگار است و حداکثر غلظت/زمان قرار گرفتن در معرض که باید استفاده شود، مهم است.

مزایای استفاده از سود سوزآور در آزمایشگاه

مزایای عمده استفاده از سود سوزآور عبارتند از:

  • ارزان
  • قابل اجرا بر روی بسیاری از دستگاه های مختلف
  • در از بین بردن لیپیدها، پروتئین ها و اسیدهای هسته موثر است
  • ذخیره سازی طولانی مدت
  • خواص ضد باکتری و ضد ویروسی
  • می توان از آن برای بسته بندی و نگهداری تجهیزات استفاده نشده استفاده کرد
  • حذف آسان (که همچنین می تواند به سادگی با اندازه گیری pH و رسانایی قبل از استفاده از تجهیزات بررسی شود)
  • دفع آسان، که نیازی به اقدامات خاصی ندارد

مشاوره فنی رایگان

ما مشاوره فنی رایگان برای پاسخ به سوالات شما قبل، در حین یا بعد از خرید ارائه می دهیم. یکی از اعضای تیم خدمات مشتری ما خوشحال خواهد شد که به شما کمک کند تا اطمینان حاصل شود که محصولات ما با نیازهای شما مطابقت دارند. با بیش از 40 سال تجربه در این زمینه، ما برای محصولات با کیفیت بالا، از مواد شیمیایی استاندارد تا راه حل های سفارشی برای شما، شهرت رشک برانگیزی ایجاد کرده ایم.

فایل های MSDS

فایل های زیر برای دانلود موجود است:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *